VIZITKY

Sú v dnešnej elektronickej dobe vizitky potrebné?

na prvý pohľad sa zdá, že nie

Mondo - reklamná agentúra - vizitky Patrix

V dnešnej dobe, keď každý pracuje s elektronickým kalendárom, elektronickými diármi, plánovačmi, chytrými telefónmi sa zdá, že vizitky nie sú vôbec potrebné. No niet trápnejšej situácie, ako keď si pri osobnom kontakte zákazník vyžiada kontakt a Vy mu to napíšete na nejaký zdrap papiera, poprípade neviete nájsť ani ten zdrap papiera. Presne pre tieto situácie je potrebné mať pri sebe stále vizitky. Vizitka Vám zabezpečí legitimitu a podporí dôveryhodnosť Vašej firmy u zákazníka.

KDE A AKO MÔŽETE VIZITKY VYUŽIŤ?

Vizitky možete využiť nie len na osobný kontakt

Vizitky sa možu používať nie len pri osobnom kontakte. Možete ich mať na pultoch Vaších predajní, na stoloch Vašich reštaurácií, vkladať do pošty k faktúram a iným dokumentom.
Na vizitke nemusia byť stále len kontakty, vizitky môžete využiť na propagáciu rôznych akcií. Je to lacná a účinná forma, ako sa zakazníci možu o Vás dozvedieť viac.

Mondo - reklamná agentúra - vizitka
Mondo - reklamná agentúra - kupón Mondo

VIZITKY AKO KUPÓNY

Lacná a účinná forma na zabezpečenie opakovaného nákupu

Vizitky môžete používať pri predaji rôznych produktov ako KUPÓN na ďalší nákup. Takže, ak u Vás zákazník nakúpi tovar, darujete mu KUPÓN, ktorý môže využiť na ďalší nákup, prípadne ho môže darovať niekomu inému.

Takto si zabezpečíte jednoducho a lacno opakované nákupy. Podmienky, ako sú výška bonusu, zľava, hodnota nákupu si kladiete sami.

FUNGUJE TO – OVERENÉ V PRAXI.

VIZITKY NA PROPAGÁCIU
VÁŠHO AKCIOVÉHO TOVARU

Posielate poštu Vašim stálym zákazníkom?

Potom je lacná a účinná forma vkladanie vizitiek do pošty. Na vizitke bude propagácia Vášho aktuálneho produktu. Robíme to roky a tiež to doporučujeme našim zákazníkom a funguje to veľmi dobre.

Mondo - reklamná agentúra - obálka
MONDO - reklamná agentúra - vizitky dizajn

VYTVORÍME MODERNÝ DESIGN

pri tvorbe nezabudneme na firmenú identitu

Pri navrhovaní vizitiek dávame veľký dôraz na design, ktorý priťahuje pohľady Vašich zákazníkov. V neposlednom rade dávame veľký dôraz na firemnú identitu, ktorá sa postará o to, aby ste boli rozpoznateľní a odlišní od konkurencie.

Pošlite nám Vaše iniciály na vizitku

Ak máte záujem o výrobu vizitiek, zašlite nám vyplnený formulár.

Vizitky