Mondo- okuliare

O NÁS

Naša firma MONDO – reklamná agentúra bola založená 19. marca 1999 s cieľom poskytovať kompletný reklamný servis v oblasti reklamy a podpory predaja. Máme záujem poskytovať Vám, našim zákazníkom, kvalitné služby s dôrazom na rýchlosť výroby a dodržanie predom dohodnutých termínov a podmienok.

NAŠA VÍZIA

Našim cieľom je vytvoriť pre každého nášho klienta špecifický dizajn, ktorý ho jasne a výrazne odlíši od konkurenčných firiem, čo Vám v konečnom dôsledku zabezpečí prínos nových a stabilitu existujúcich zákazníkov.

Na základe navrhnutého dizajnu ponúkame našim zákazníkom širokú škálu výrobkov a služieb, ktoré sú nevyhnutné pre každodennú činnosť pri podnikaní.

Rovnako sa snažíme našim zákazníkom poskytovať poradenstvo, ako dosiahnuť čo najvyššie obraty pri ich podnikaní. Preto navrhujeme riešenia z pohľadu marketingu, t.z., aby každá investícia do reklamy prinášala ZISK. Samozrejmosťou je kontrola, či nami navrhnuté riešenia dosiahli stanovený cieľ.

Pri konzultáciách s našimi zákazníkmi zisťujeme ich potreby a na základe identifikácie potrieb následne doporučujeme vhodné riešenia na ich uspokojenie.

Uvedomujeme si neustále zmeny na trhu, preto sa snažíme zladiť on-line a off-line marketing. Cieľom našej práce je klient, ktorému neustále zvyšujeme ZISK.

Snažíme sa držať krok s dobou a neustále sa vzdelávame, aby sme Vám dokázali poskytnúť aktuálne a nadčasové riešenia pri Vašom podnikaní.

Spolupracujeme s partnermi, ktorí dokážu pre našich zákazníkov urobiť to, čo už je nad naše možnosti. To nám umožňuje zabezpečiť pre Vás kompletný reklamný servis.

Budeme veľmi radi, ak sa stanete aj Vy našimi spokojnými zákazníkmi a veríme, že aj Vám navrhneme vhodné nástroje na dosiahnutie Vami požadovaných cieľov.