Referencie od našich zákazníkov:

Flow Servis:

“S odozvou na inzerciu som spokojný, bol to od začiatku dobrý ťah. Ale úplne ma nadchol profesionálny prístup a poradenstvo v oblasti reklamy. Je to tím ľudí, ktorý dokáže dokonale spájať ideu firmy s propagáciou čo sa odzrkadľuje v kvalitnej propagácií inzerenta a spätnej odozvy klientov na inzerciu. Moje skúsenosti s inzerciou, počet realizovaných objednávok a pod. neuvádzam nakoľko služby ktoré ponúkam sú výnimočného charakteru, pretože sa jedná skôr o havarijnú službu. Snažíme sa dostať do povedomia ľudí, ktorí budú vedieť že sme na trhu, keď to bude situácia vyžadovať. Tešíme sa na spoluprácu s nimi :)”

Peter Roták – Flow Servis

Malučký – Vstavané skrine:

“V priemere mi volá 10-15 ľudí do mesiaca, z toho mám 3-4 objednávky.”

Ladislav Malučký – VSTAVANÉ SKRINE

 

Inzercia v Nošteku nám doniesla zákazníkov, či už bola objednávka alebo nie. Nerátali sme koľko objednávok sme realizovali cez inzerciu. Odhadom to môže byť viacej ako 50%. Podľa nás je to úspech a aj preto pravidelne inzerujeme v Nošteku. Viete rôznou formou oceniť svojich stálych zákazníkov, čo nás teší a sme si istí, že sme si vybrali správneho partnera v oblasti reklamy. Ďakujeme.

JAREA, s.r.o.

CA Omega:

“Je to dobré! Samozrejme, že nakúpili. Prišli ozaj takí, ktorí ani nikdy necestovali. Som rada a mohla som ísť do toho skôr.”

Mária Botozová – CA OMEGA

 

“Môžem povedať zatiaľ len toľko, že viem, že vie o prázdninách viac ľudí, a že si to ľudia postrehli. Som určite spokojná a verím, že každý si to necháva na poslednú chvíľku, a tak keď bude teraz inzercia, tak to bude super, a že sa to zaplní… Som určite aj s Vašou prácou spokojná a budem s Vami spolupracovať aj v budúcnosti… Ďakujem.”

Šikovná včielka

“Pre nás je spokojný zákazník tou najlepšou zárukou, že robíme a predávame kvalitné veci. Inzerciou v Nošteku chceme dať vedieť o sebe, aby nás ľudia poznali a mohli sa na nás obrátiť, keď budú niečo potrebovať, prípadne aspoň nechať si poradiť.”

Jana Kochanová – Kochan trade s.r.o.

Ľubo Kundľa:

“Dobrý deň, z Nošteka mám vždy slušnú odozvu. Ďakujem!”

Ľubo Kundľa

Sellcon s.r.o.:

“Noštek nám veľmi pomohol. Minimálne 10 zákaziek máme priamo z Vašich novín. Veľmi Vám ďakujeme za pomoc. Teraz sme vyťažení do konca roka, takže budeme pokračovať v inzercii zas v januári-februári…”

Marek Schneider – SELLCON s.r.o.

Okno Renova:

“Povedal by som veľmi dobrá oproti Echu. Asi 30 volaní, z toho 20 zákazníkov čo je akurát, aby som to postíhal. Takže pekne ďakujem. :-)”

Pavol Jučšák – OKNO Renova

Extra trade:

“Celkovú odozvu hodnotím ako dobrú. Záujem o naše produkty a služby je oveľa väčší ako po minulé mesiace. V priemere nám volalo o 4-5 zákazníkov viac a boli z toho aj nejaké objednávky.”

Ing. Jozef Pavelek – Extra trade