PLAGÁTY

ÚČINNÁ FORMA SPROPAGOVAŤ AKCIE

Plagátmi zabezpečíte okamžitú informáciu o rôznych podujatiach

Plagáty sú veľmi vhodné na spropagovanie rôznych kultúrnych, športových a spoločenských akcií. Sú dostatočne veľké na to, aby pútali pozornosť a keďže ich potrebujete rádovo desiatky, ich cena je nízka. Takže za málo peňazí, môžete spropagovať Vaše podujatia.

Mondo - reklamná agentúra - plagat

KDE PLAGÁTY UMIESTNIŤ?

Na miesta, kde sa pohybuje veľa ľudí

Správne umiestnenie plagátov Vám zabezpečí dobrú propagáciu Vašich podujatí. V niektorých mestách a obciach sú na plagáty vyhradené miesta. No môžete ich umiestniť na poštu, do školy, či škôlky, na zastávky autobusov alebo na dvere a výklady obchodov. Samozrejme nezabudnite získať povolenia od majiteľov týchto plôch.

RÔZNE VEĽKOSTI PLAGÁTOV

A4, A3, A2, A1, A0 a iné rozmery

Plagáty Vám vyrobíme v rôznych veľkostiach, podľa Vašich požiadaviek.
Od A4 až po nekonečný rozmer. Najčastejšie robíme veľkosť A3 (297mm x 420mm) a rozmer A2 (420mm x 594mm). No môžeme Vám vyrobiť aj akýkoľvek atypický rozmer, pretože tlačíme na rolku papiera šírky 1340mm a nekonečnej dĺžky.
MONDO - reklamná agentúra - vizitky dizajn

VYTVORÍME MODERNÝ DIZAJN

Pri tvorbe nezabudneme na firmenú identitu.

Pri navrhovaní plagátov dávame veľký dôraz na dizajn, ktorý priťahuje pohľady Vašich zákazníkov. Ďalším kritériom je obsah, ktorý bude v dizajne zaradený. Obsah zabezpečí to, že budete oslovovať Vašu cieľovú skupinu zákazníkov.

V neposlednom rade dávame veľký dôraz na firemnú identitu, ktorá sa postará o to, aby ste boli rozpoznateľní a odlišní od konkurencie.

Pošlite nám správu,
radi Vám s tým pomôžeme

Poradíme, spočítame a ak Vám cena bude vyhovovať, môžeme sa pustiť do práce.