TVORBA LOGA

PREČO MAŤ VLASTNÉ LOGO?

Logo buduje Vašu značku a jednoznačne Vás odlíši

Logo pomáha jednoznačne rozpoznať firmu. Ináč povedané, bez loga ste veľmi ťažko identifikovateľní. Ak máte logo, dokážete pomocou neho budovať značku. Dobre vybudovaná značka Vám prinesie vyššie zisky.

AKO BY MALO VAŠE
LOGO VYZERAŤ?

Jednoducho, čisto, zapamätateľne,
rozpoznateľne a moderne

Profesionálne navrhnuté logo by malo byť čisté a malo by komunikovať atribúty firmy. V dobre navrhnutom logu by nemalo byť príliš veľa prvkov, ktoré rozbijú celistvosť loga.

S DOBRÝM LOGOM
SA ĽAHKO PRACUJE

Malo by sa dať jednoducho používať

Dobré logo sa dá používať v praxi, či už na tlačovinách alebo reklamných predmetoch. Ak je logo navrhnuté profesionálne, musí sa dať vyrobiť rôznymi technológiami a stále bude vyzerať dobre a sebavedomo. Či ho budete chcieť dostať na textil ako výšivku, alebo ho budete chcieť v 3D podobe v interiéri firmy alebo rôzne inde – bude sa dať vyrobiť.

PREČO MÁ LOGO
VYTVÁRAŤ ODBORNÍK
?

Logo musí byť použiteľné v praxi

Logo by mal vytvárať odborník, ktorý pozná výrobné technológie a ďalšie súvislosti. Odborník má nadhľad, kde všade sa bude logo objavovať. Ak logo vytvorí umelec, ktorý neberie tieto faktory do úvahy, je logo nepoužiteľné v praxi. Dobré logo dokážete použiť na všetkých komunikačných nástrojoch. Pošlite nám Vaše požiadavky a my Vám radi LOGO vytvoríme.

VYTVORÍME MODERNÝ DIZAJN

Pri tvorbe nezabudneme na firemnú identitu.

Pri tvorbe loga dávame veľký dôraz na design, ktorý priťahuje pohľady Vašich zákazníkov. Okrem designu berieme do úvahy veľké množstvo faktorov, ktoré predurčujú úspešnosť firmy s dobrým logom.

Odlíšte sa a buďte rozpoznateľní a odlišní od konkurencie.

MONDO - reklamná agentúra - vizitky dizajn

Objednávka – tvorba loga

Napíšte nám krátky popis prečo nemáte vlastné logo alebo s čím bojujete, že ho stále nemáte.

Poradíme, spočítame a ak Vám cena bude vyhovovať, môžeme sa pustiť do práce.